Nasz parking jest ogrodzony wysokim 2 metrowym betonowym płotem, jest oświetlony i monitorowany oraz dozorowany całą dobę.
Parking mieści się zaledwie 300 metrów do terminali portu lotniczego do którego prowadzi droga asfaltowa i chodnik a czas dojścia to ok 5 min. 
Dokładamy wszelkich starań aby utrzymać konkurencyjne ceny oraz miłą i szybką obsługę 
Dysponujemy kablami rozruchowymi, kompresorem, prostownikiem w przypadku problemów z uruchomieniem samochodu

Golden Parking– Parking przy Lotnisku Katowice- Pyrzowice
- zaparkuj samochód w bezpiecznym miejscu! GoldenParking 
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ 
Bezpośrednio przy Lotnisku Pyrzowice 
Golden Parking jest zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Lotniska Pyrzowice- graniczymy z Parkingiem P1 Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice- Pyrzowice. Czas dojścia, spacerem, to około 5 minut. Oszczędzacz czas i jesteś niezależny! Nie musisz czekać na transfer! Nie narażasz się na spóźnienie na samolot!  Bezpieczny Parking otwarty 24h przez 7 dni w tygodniu 
Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, również w święta i dni wolne od pracy. Dla osób podróżujących na lotnisko w Katowicach, parking jest ogrodzony wysokim płotem na prywatnej posesji, monitorowany i oświetlony. 
Zapewniamy brak ukrytych kosztów 
Golden Parking Pyrzowice zapewnia brak ukrytych kosztów, podajemy całkowity koszt parkowania podczas rezerwacji telefonicznej. Nie dyskryminujemy klientów z powodu posiadania większego samochodu osobowego- u Nas zawsze znajdziesz miejsce postojowe dla swojego pojazdu! 
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Parking przy Lotnisku Katowice Pyrzowice Golden Parking oferuje bezpłatne anulowanie rezerwacji a w sytuacji gdy odwołano lot lub nie możesz polecieć z przyczyn losowych a zapłaciłeś już za Parking, gwarantujemy zwrot zapłaconych należności. Pamiętaj płacisz tylko za czas, kiedy Twój samochód był zaparkowany! 
Samoobsługa 
Dla Naszych klientów zapewniamy również samoobsługę i dyskretność- Pamiętaj jest to opcja a nie konieczność! Pomoc techniczna na Parkingu Pyrzowice obok Lotniska Zdarza się, że Twoim samochodzie rozładuje się akumulator lub nie masz powietrza w kole. Aby temu zaradzić wyposażyliśmy Golden Parking w kable rozruchowe, urządzenie rozruchowe oraz kompresor. W innych przypadkach możemy polecić firmę specjalizującą się w otwieraniu zatrzaśniętych kluczyków w pojazdach oraz diagnostyką komputerową. 
Parking przy lotnisku w świetnej lokalizacji 
Nasza lokalizacja jest wyjątkowa, dlatego Twoje podróże lotnicze są wygodniejsze. Parking położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parkingu P1 Portu Lotniczego Katowice Pyrzowice to gwarancja, że Twój samochód jest w zasięgu ręki od terminala lotniska. Odpowiednie odstępy między pojazdami, zapewniają komfort przy wysiadaniu oraz uniknięcie nieprzyjemnych zdarzeń parkingowych. Golden Parking Katowice-Pyrzowice- u Nas bezpiecznie przechowasz samochód Teren Parkingu jest ogrodzony wysokim płotem oraz monitorowany przez kamery rejestrujące obraz w każdych warunkach. Osoby nieuprawnione nie mają dostępu na Parking Pyrzowice. Po zmroku kiedy poruszasz się po terenie Parkingu uruchamiane jest oświetlenie, aby bezpiecznie dojść do miejsca postojowego. Jesteśmy ekologiczni- nie marnujemy energii. Nasz parking przy lotnisku w Katowicach–Pyrzowicach to miejsce, gdzie wszystko jest zorganizowane. 

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice to połączenia z wieloma miejscami na świecie.
Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice im. Wojciecha Korfantego obsługuje aż 5,6 milionów pasażerów rocznie, przez co jest czwartym co do wielkości lotniskiem w Polsce. Pyrzowice Lotnisko posiada bogatą ofertę kierunków podróży do 22 państw. Port Katowice współpracuje ze przewoźnikami: WizzAir, Ryanair, Lufthansa, EnteAir, Buss, LOT, Corendon zapewniając szeroki wybór połączeń regularnych i czarterowych. Bez względu na to gdzie lecisz, zapewnimy Tobie szybką i komfortową obsługę przy parkowaniu Twojego samochodu na Golden Parking. 
Jak dojechać na lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach?
Dojazd na Lotnisko w Pyrzowicach możliwy jest samochodem, autobusem, Pociągiem lub Taxi. Samochodem dojedziesz do Lotniska Pyrzowice przy którym znajduje się Nasz Golden Parking korzystając z autostrady A1, drogi ekspresowej S1 lub drogi wojewódzkiej DW913 a także DW78.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Pyrzowicach? Opłata za parkowanie uzależniona jest od liczby dni na jaką pozostawiasz swój samochód. Za 1 dzień cena za parking na lotnisku w Pyrzowicach wynosi 70 zł. Jeśli chcesz zaparkować na dłużej to zapłacisz:
2 dni – zapłacisz 80 zł, 
3 dni – 90 zł, 
4 dni – 100 zł. 
5 dni – 110zł  
6 dni – 120zł 
Jeśli zarezerwujesz miejsce postojowe na 7 lub 8 dni to zapłacisz 130 zł. Każdy kolejny dzień parkowania to dodatkowe 5zł* lub 10 zł. *Podana cena dotyczy pozostawienie samochodu powyżej 15dni. Aktualny cennik na 2024rok znajdziesz w zakładce Cennik.

WAŻNE INFORMACJE: 
 Brak transferu- dojście do terminala to spacer około 5min. 
 Opłata za parkowanie gotówką w dniu przyjazdu na parking. 
 Rachunek jest wydawany na życzenie klienta. 
 Doba postojowa to 24h.

Szukaj