katowice airport

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Parking przy lotnisku Pyrzowice


Dlaczego klienci polecają Golden Parking? 
Rezerwując miejsce postojowe na parkingu Golden Parking otrzymasz atrakcyjną cenę oraz gwarancję jakości. Wszystkie formalności zajmą kilka minut a w przypadku samoobsługi to Ty zdecydujesz ile czasu potrzebujesz aby zaparkować swój samochód, dzięki czemu ze spokojem rozpoczniesz swoją podróż.

Miejsce postojowe na prywatnym parkingu Golden Parking 
Dzięki dogodnej lokalizacji mogą Państwo, korzystając z chodnika, z łatwością i wygodą dojść do lotniska bez pośpiechu i konieczności przepakowywania walizek. Parking jest ogrodzony, oświetlony oraz monitorowany oraz oferuje opcje krótko- i długoterminowe. Golden Parking jest alternatywą dla oficjalnych parkingów lotniskowych, ponieważ oferujemy konkurencyjne ceny za parkowanie. Rezerwując miejsce postojowe z wyprzedzeniem, oszczędzasz pieniądze i masz spokojną głowę-gwarantujemy niezmienność ceny zgodnie z Naszym Regulaminem. 

Uniknij błędów podczas parkowania przy lotnisku Pyrzowice!
Jak uniknąć błędów podczas parkowania przy lotnisku Pyrzowice? Najlepszy sposób to wybór sprawdzonego parkingu Golden Parking, który oferuje odpowiednie zabezpieczenie i monitorowanie , co ma kluczowe znaczenie dla spokojnego wypoczynku podróżnych. 

Pamiętaj!
-Rezerwuj miejsce postojowe z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem 
-Zwróć uwagę na czas dojazdu na Golden Parking-transferem nie musisz się martwić, bo dojdziesz do lotniska spacerem w 5 minut. Na nikogo nie czekasz, nie ograniczają cię formalności, możesz skorzystać z samoobsługi. 
- Zapoznaj się z regulaminem parkingu Golden Parking. 
-Zabezpiecz pojazd przed wylotem. 

Jak znaleźć Golden Parking przy lotnisku Pyrzowice?
Golden Parking - odpowiedni, sprawdzony parking przy lotnisku Pyrzowice 
Lokalizacja: ul. Kolejowa 8a 42-62 Pyrzowice 
Kontakt:797 474 268 
E-mail:goldenparking@op.pl 
LinkedIn:Facebook:
Istagram: 
Twitter: 
OLX:

Pierwsze kroki w planowaniu podroży
Planujesz rodzinne wakacje marzeń? A może lecisz służbowo? Bez względu na cel twojej podróży, zapewnimy szybką obsługę, dogodne warunki parkowania twojemu pojazdowi na czas wyjazdu. Znajdziesz nas 300m od lotniska Pyrzowice-graniczymy z terenem Lotniska! 

Gwarancja odlotowych, niezmiennych cen! 
Dużo podróżujesz? Często potrzebujesz parkingu przy lotnisku Pyrzowice? Dołącz do grona naszych klientów! Atrakcyjne ceny przy długoterminowych postojach. 

Lokalizacja blisko lotniska Pyrzowice 
Golden Parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Pyrzowicach i nie tylko, a zaledwie 5 minut od ich wejścia . Dzięki temu nie ryzykują Państwo spóźnienia na lot! 

Bezpłatna zmiana lub anulacja 
Odwołany lot lub niespodziewana zmiana planów? Dla Nas to nie problem! Umożliwimy Państwu bezpłatną zmianę rezerwacji lub anulowanie jej bez dodatkowych kosztów!
Szukaj